Vzorník FUNDERMAX

Materiály a výrobky FUNDERMAX dodáváme v široké škále a množství dekorů. Například v UNI dekorech si můžete vybrat až z 90 barev a další desítky dekorů představují zajímavé a vkusné vzory, kámen, mramor a různé druhy dřeva.. Jedná se o vysokotlaký laminát HPL, kterým se obkládají stěny výtahové kabiny.

Klikněte na náhled pro zobrazení orientačního vzorníku. Pro detailní specifikace a nabídku nás neváhejte kontaktovat.Vzorník FUNDERMAX


Podlahová krytina ALTRO - VM 20

Vzorník ALTROALTRO je podlahový systém zabraňující uklouznutí a pádům. Žádná jiná podlahová krytina nemá lepší pověst o protiskluzovosti, trvanlivosti a hygieničnosti. Patentovaná, pružná konstrukce, kombinující rozměrově stálou mřížku skleněných vláken s homogenní vrstvou vysoce kvalitního vinylu s diamantově tvrdými zrnky oxidu hlinitého v celé tloušťce a s karbidem křemíku na povrchu. Tato velmi vyspělá konstrukce zajišťuje protiskluzovost a odolnost podlahy po celou dobu její životnosti. Jedinečnost podlahového systému, která se dobře čistí a neklouže, spočívá v principu stlačení měkčího materiálu krytiny, kdy vystoupí nad povrch zrnka minerálů a zajistí protiskluzovost i za mokra. Když tlak přestane působit, podlahová krytina znovu získá svůj původní hladký a snadno čistitelný povrch.
Bezpečnostní podlahová krytina ALTRO je špičková bezpečnostní podlahovina s tloušťkou 2 mm, vyráběná v 18 barevných odstínech.

Klikněte na náhled pro zobrazení orientačního vzorníku. Pro detailní specifikace a nabídku nás neváhejte kontaktovat.